Kategorie

Zobacz nasze Aukcje

Kamera IP 2Mpix FullHD IMXST-2035ARKW(W) (HDR) SONY STARVIS STARLIGHT IMX290 - DOL-HDR H264/H265

Producent: MERX

615,00


500,00 zł netto


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Podziel się:

Cechy

 • Przetwornik: 1/2,8" Sony EXMOR’R IMX291 1920x1080p 30kl/s, SONY STARVIS!!!!
 • Procesor: HI3516D – Kompresja H.264/H.s65 (HEVC), Dual stream, 1920x1080p 30kl/s
 • Mechaniczny filtr IR (ICR , TDN),
 • Obiektyw 2,8-12 [mm] F1,4, 5MPix, Korekcja IR, (kąt widzenia 95,5-30 st.),
 • Czułość 0,001lx (0 lx przy wł IR LED),
 • Ilość diód: 3 diody ARRAY IR, dystans do 30 [m], kąt oświetlacza 90 stopni!
 • BLC, AE,Mirror, Rotate, Sense-up, 3D-DNR, 2D-DNR, D-WDR ,
 • Wbudowany serwer RTSP, Audio G711, OSD, Maski, Det-ruchu, IPv6, PPoe, FTP, E-mail, CHMURA P2P, ONVIF 2.4
 • Wbudowany D-WDR, redukcja szumów 3D + 2D-DNR,
 • Akcesoria Opcjonalne: Podstawa montażowa A-EMX-PM,
 • Zasilanie 12VDC + POE 802.3af
 • Kolor Biały

 

IMXST-2035ARKW to nowoczesna 2-megapixelowa kamera IP w kolorze grafitowym. Jest to  produkt sprawdzony i polecany przez najlepszych instalatorów z branży instalacji telewizji dozorowej oraz monitoringu CCTV. Sercem kamery jest technologicznie zaawansowany procesor HI3516D posiadający funkcję Dual Stream. Kamera została stworzona z myślą o klientach ceniących sobie wysoką jakość, spokój oraz nowoczesny wygląd.

 

Kamera wyposażona jest w profesjonalny przetwornik marki Sony EXMOR STARVIS IMX290 DOL-HDR 1920x1080p, który umożliwia przesyłanie nagrań w jakości Full HD z pełną płynnością obrazu i z zachowaniem naturalnej kolorystyki miejsc oraz obiektów. Posiada rzadko spotykaną funkcję DOL-HDR!

DOL-HDR wyłączony:


DOL-HDR włączony:

Jest to aktualnie najlepsza funkcja WDR/HDR a to wszystko dzięki aż 4 stopniom  odczytu obrazu o różnych parametrach naświetlenia. Pozwala to na uzyskanie obrazu i efektu HDR  o niezrównanych wartościach!

 

IMXST-2035ARKW została wyposażona została w oświetlacz podczerwieni o efektywnym zasięgu pracy wynoszącym do 25 metrów i kącie oświetlania 90 stopni!  Zastosowanie wydajnego oświetlacza podczerwieni z dwiema diodami III-generacji Array zagwarantowało zawsze ostry i przejrzysty obraz niezależnie od panujących warunków oświetleniowych. Mocny promiennik światła IR zapewni rejestrację jasnego i czytelnego obrazu z uwzględnieniem obiektów zlokalizowanych nawet na dużych odległościach. Dodatkowo, wykorzystanie technologii emisji światła podczerwonego zapewni również pełną dyskrecję obserwacji nie wymagającej istnienia widzialnych źródeł światła białego.

 

Niektóre funkcje kamery:

 • HLC - kompensacja światła reflektorów 
 • AWB - automatyczny balans bieli
 • AGC - Automatyczna regulacja wzmocnienia
 • DNR - Cyfrowa redukcja szumów
 • AES -automatyczna migawka elektroniczna
 • Sens-Up – Cyfrowe spowolnienie migawki
 • Wbudowany serwer RTSP
 • Audio G711
 • OSD
 • Maski
 • Detekcja ruchu
 • IPv6
 • PPoE
 • FTP
 • E-mail
 • CHMURA P2P
 • ONVIF 2.4 

 

Budowa kamery

Wytrzymała obudowa kamery IMXST-2035ARKW gwarantuje pracę urządzenia nawet w trudnych warunkach środowiskowych. Smukły kształt obudowy i niewielkie rozmiary zapewniają niezakłócone funkcjonowanie urządzenia i umożliwia przeprowadzenie instalacji kamery również w miejscach dyskretnych i trudno dostępnych. Wysoką jakość wykonania obudowy potwierdza nadanie klasy zabezpieczeń na poziomie - IP66. Oznacza to, że kamera odporna jest na ewentualną ingerencję ciał stałych takich jak pył oraz zachowuje swoje właściwości wodoodporne nawet w przypadku kontaktu z silnym strumieniem wody. Kamera wykazuje się również dużą odpornością mechaniczną, co jest zwłaszcza przydatne w przypadku narażenia na różnego rodzaju akty wandalizmu oraz termiczną pracując w zakresie temperatur od -30 do +50 stopni.

Menu i obsługa kamery

Zarządzanie, programowanie ustawień oraz obsługa kamery IMXST-2035ARKW odbywa się przy pomocy czytelnego i przejrzystego programu zarządzającym urządzeniem, które dostępne jest z poziomu przeglądarki internetowej. Za pomocą intuicyjnego menu programu możliwy jest nie tylko test kamer i bieżący podgląd rejestrowanego obrazu, ale także dostęp do jej zaawansowanych ustawień i harmonogramu zapisu.

 SYSTEM DETEKCJI RUCHU

Kamera z funkcją detekcji w momencie wykrycia poruszających się obiektów może zainicjować szereg działań, które zarejestrują wszelki ruch w obrębie działania kamery i powiadomią o potencjalnym zagrożeniu.

 

MASKI PRYWATNOŚCI

Dzięki zastosowaniu praktycznej funkcji masek prywatności możliwe jest wyłączenie spod dozoru wizyjnego tych części obserwowanej sceny, które ze względów bezpieczeństwa lub uwarunkowań przestrzennych nie mogą stanowić obszaru pracy kamer. Inteligentny monitoring ochranianego obiektu zapewni nieprzerwaną rejestrację kluczowego materiału z monitoringu i uskuteczni system zabezpieczeń.

 

Zasilanie kamery przez 12V DC lub PoE


Technologia PoE (Power over Ethernet) jest rozwiązaniem opracowanym z myślą o przeprowadzaniu szybkiego i nieskomplikowanego montażu urządzeń sieciowych oraz komfortowej obsługi sprzętu i łatwej modernizacji instalacji. Dzięki obsłudze PoE w standardzie 802.3af realne stanie się podłączenie kamery IP przy wykorzystaniu popularnej skrętki komputerowej UTP.

 

Darmowe oprogramowanie

Kompleksowe zarządzenie oraz nadzór nad systemem zabezpieczeń i siecią kamer do obserwacji stanowi o skuteczności każdej instalacji monitoringu wizyjnego. Firma MERX z myślą o użytkownikach komputerów osobistych dostarcza oprogramowanie do personalizacji własnego systemu obserwacji. Za pomocą programu możliwe jest utworzenie kompleksowego systemu monitoringu. Dzięki wszechstronności programu realne jest bieżące zarządzanie zarówno kamerami analogowymi telewizji przemysłowej, jak i megapikselowymi kamerami IP.

 

Kompresja H.264 oraz H.265

Kamera wyposażona została w nowoczesne metody kompresji takie jak kompresja przy użyciu kodeka H.264 oraz H.265. Pozwala to na znaczne zmniejszenie objętości nagrań, co przekłada się na wydłużony okres ich archiwizacji na dyskach twardych rejestratora sieciowego oraz zmniejszone wykorzystanie dysku twardego. Kompresja przy użyciu wymienionych kodowań charakteryzuje się bardzo niewielką stratą jakości zarejestrowanych nagrań.

ONVIF 2.4

Urządzenie posiada protokół ONVIF, dzięki któremu może współpracować z większością kamer IP obecnych na rynku. Intuicyjna obsługa rejestratora pozwala na konfigurację sprzętu nawet przez niedoświadczonych użytkowników. Kamery są w pełni kompatybilne (obraz, konfiguracja, detekcja ruchu) z rejestratorami IP i  hybrydami  firm ICATCH, DVRMX, 4K-, HANBANG, BCS, DAHUA, HIKVISION i inne (ONVIF 2.4)

 

Specyfikacja techniczna

Przetwornik / czułość

1/2,8" Sony EXMOR‘R IMX291 / 0,001lx (0 lx przy wł IR LED)

Procesor obrazu / Kompresja

HI3516D – Kompresja H.264/H.s65 (HEVC), Dual stream, 1920x1080p 30kl/s

Rozdzielczość / bitrate

1920x1080 30kl/s - 1024~8000kbps High Profile

Elektroniczna migawka

1/50[S]~1/100000[S], FLK, Sense-up X30

Tryb ekspozycji

Elektroniczny

Funkcje DSP / OSD

Serwer RTSP, Audio G711, OSD, Maski, Det-ruchu, IPv6, PPoe, FTP, E-mail, CHMURA P2P, ONVIF 2.4, dostęp przez WWW (IE/Firefox/Chrome), Smartphone Android/IOS

Korekcja Gamma

0.45

Synchronizacja

Wewnętrzna

Obiektyw

Megapikselowy 2.8 [mm]~12 [mm], F1.4, korekcja IR

Dzień / Noc

Automatyczny (ICR), ręczny,

Wyjście

RJ-45, LAN10/100mbit,

Kontrola pracy oświetlacza

Czujnik w oświetlaczu

Dystans oświetlacza

30[m], kąt oświetlacza 90 stopni,

Temperatura pracy

-30 [℃]~ +50 [℃]

Zasilanie / pobór mocy

DC12V±10% + POE 802.3af, Pobór mocy 2W IR off / 4W IR on

 Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

inne produkty z tej samej kategorii: