Kategorie

Zobacz nasze Aukcje

APP AHD10 zestaw światłowodowy do transmisji AHD FULL HD

Producent: MERX

2 693,70


2 190,00 zł netto

Podziel się:

 

AAPP AHD10

 

Urządzenia nadawczo-odbiorcze serii APP AHD10 umożliwiają transmisję sygnału wizyjnego przez światłowód w rozdzielczości HD i Full HD z analogowych kamer wysokiej rozdzielczości pracujących w standardzie AHD. 

Urządzenia dostępne są w wersji wolnostojącej z możliwością montażu na szynie DIN TS-35 lub do zabudowy w szafie 19”.

 Transmisja AHD po swiatłowodzie

Parametry techniczne: 

  • ilość kanałów: 1 AHD
  • typ złącza: BNC 75 Ω
  • pasmo sygnału:  40 MHz (- 0,5 dBm)
  • opóźnienie sygnału AHD: 300 ns

 

Interfejs optyczny:

  • medium optyczne:  światłowód  50/125 µm, 62,5/125 µm, 9/125 µm
  • długość fali:  1310 nm
  • typ złącza: 1 x LC
  • przepływność: 1,6 Gbit/s

 

  • Zakres temperatury pracy: - 30° do + 60° C
  • Zasilanie: 12 - 48 VDC (110 mA dla 12 V)
  • Wymiary: 55 x 24 x 100 mm
  • Obudowa: aluminium anodowane

 

W zestawie komplet urzadzeń, bez wkładek SFP. Wkładki SPF mozna kupić tutaj:

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

inne produkty z tej samej kategorii: