Kategorie

Zobacz nasze Aukcje

EA-2500-13TX-S-020K moduł jednomodowy SFP

Producent: MERX

260,76


212,00 zł netto

Podziel się:

 

EA-2500-13TX-S-020K

 

Optyczne moduły zgodne ze standardem SFP (Small Form-factor Pluggable) to urządzenia konwertujące sygnał elektryczny na optyczny oraz optyczny na elektryczny. Stosowanie media konwerterów z możliwością wymiany modułów SFP jest szczególnie korzystne ze względu na uniwersalność np. w przypadku zmiany konfiguracji sieci zamiast wymieniać całe urządzenie lub dodawać nowe media konwertery wystarczy dobrać odpowiedni moduł SFP. Moduły współpracują równiez z większością switchy i routerów z gniazdem SFP.

Uwaga! EA-2500-13TX-S-020K wymaga do współpracy EA-2500-13RX-S-xxx.

 Transmisja AHD po swiatłowodzie

Parametry techniczne: 

  • Protokoły transmisyjne: IEEE 802.3z 1000Base-FX
  • Typ światłowodu: MM/SM, 9/126, 50/125, 62,5/125 um - Światłowód jednomodowy
  • Maksymalny zasięg transmisji: 20 km
  • Transfer: max. 2.5 Gb/s
  • Liczba potrzebnych włókien: 1
  • długość fali:  1310 nm
  • typ złącza: 1 x LC
  • przepływność: 2,5 Gbit/s
  • Zakres temperatury pracy: 0° do + 70° C

Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

inne produkty z tej samej kategorii: